Jak wybrać drzwi zewnętrzne do domu?

Super User. Opublikowano w Blog

drzwi zewnętrzne do domu

Wybór drzwi do domu jednorodzinnego nie zawsze jest łatwym zadaniem. Pod uwagę należy wziąć wiele cech drzwi, aby kupić produkt, który będzie w stu procentach spełniał nasze oczekiwania.

Dachówka czy blachodachówka? Co wybrać?

Super User. Opublikowano w Blog

Dach domu

Osoby, które planują budowę własnego domu, prędzej czy później staną przed wyborem pokrycia dachowego. Najpopularniejszymi obecnie rozwiązaniami są dachówki ceramiczne lub blachodachówka. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Warto poznać je bliżej.

Rynny: stalowe czy PCV?

Super User. Opublikowano w Blog

Rynny

Osoby stojące przed koniecznością wyboru rynien, najczęściej rozważają dwie możliwości: rynny z PCV lub stalowe. Oba rozwiązania cieszą się porównywalną popularnością, każdy z nich ma swoje wady i zalety. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć, w jakich przypadkach warto zdecydować się na stal, a kiedy lepiej skłonić się ku PCV. Zwrócimy uwagę również na czynniki, które należy uwzględnić przy dokonywaniu wyboru, takie jak właściwości użytkowe danego materiałów, odporność na warunki atmosferyczne i zabrudzenia oraz cenę.

Blog firmy DACH PARTNER

Super User. Opublikowano w Blog

Witamy na naszym blogu. Stworzyliśmy go po to żeby zaprezentować i przybliżyć ofertę naszej firmy. Będziemy tu cyklicznie publikować wpisy, w których umieścimy szczegółowe informacje na temat działania sprzedawanych przez nas produktów i świadczonych usług. Zapraszamy do lektury!