SZYBKI KONTAKT:
E-MAIL: biuro@dach-partner.pl
GSM: 692 186 165

Okna dachowe i fasadowe

W zakresie działalności Dach-Partner mieści się sprzedaż energooszczędnych okien fasadowych i okien dachowych. Oferujemy szeroki wachlarz okien dachowych i fasadowych, które pozwalają na optymalne doświetlenie poddasza lub pomieszczeń mieszkalnych, a dzięki swojej innowatorskiej konstrukcji, zapewniają bardzo dobre parametry termoizolacyjne i akustyczne.

Wychodzimy z założenia, że zakup trwałych i funkcjonalnych okien wpływa na podniesienie komfortu mieszkania, dlatego naszym klientom proponujemy okna dachowe i fasadowe wiodących marek – Velux, Fakro, Roto czy Wikęd. Zajmujemy się też dystrybucją drzwi Wikęd. Szczegółowe informacje o producentach okien, z którymi współpracujemy, znajdą Państwo poniżej.


wiked
Wikęd
Veka
Veka
roto
Roto
velux
Velux
Fakro
Fakro
fenetro
Fenetro
 

PERFECTLINE

system-okien

PERFECTLINE to system cechujący się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Elegancka linia profili sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. Perfekcyjnie dobrane materiały i wyposażenie czynią z tych okien produkt najwyższej jakości.

System Perfectline zapewnia wysoką izolacyjność termiczną i idealną ochronę przed hałasem.

To najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości.

SOFTLINE 82

system-okien

Softline 82 to innowacyjny i solidny system okien, którego główną cechą jest połączenie właściwości energooszczędnych i wysokiej funkcjonalności. 7- komorowa rama, grubość profilu 82mm i potrójny układ uszczelek gwarantuje wyjątkowa izolację termiczną oraz bardzo niskie współczynniki przenikania ciepła (tak dla szyby, jak i całego okna).

S-LINE

system-okien-S-line

S-LINE cechuje elegancka linia profili, wyróżniająca się półokrągłym skrzydłem i ramą. Nowoczesne wzornictwo i opływowe kształty to podstawowa zaleta okien S-line. Szczególną zaletą tych profili są równe wygładzone powierzchnie, które ułatwiają pielęgnację i nie wymagają dodatkowej, skomplikowanej konserwacji. Profil ten znakomicie komponuje się w każdym rodzaju budownictwa jednorodzinnego. Wszystkie linie profili S-line ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo- cynkowych.

Nie zawierają stabilizatorów ołowianych.

Okno uchylno - przesuwne PATIO S100

Okno uchylno-przesuwne stanowi ciekawe rozwiązanie i pewną alternatywę dla tradycyjnych okien dwuskrzydłowych. Główną cechą charakteryzującą okno uchylno-przesuwne Patio S100 jest zastosowany mechanizm, który pozwala na uchylanie i otwieranie skrzydła. Ich istotną zaletą jest to, że żadne ze skrzydeł nie otwiera się do wewnątrz co mogłoby zabrać miejsce w przestrzeni mieszkalnej. System ten posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne i optymalna izolację akustyczną, która zapewnia wysoki komfort mieszkania w ciszy i spokoju oraz bezpieczeństwo.

loga sponsorów