separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. separator  masz pytanie
zadzwoń
692 186 165

O firmie

Firma Dach-Partner Sp. z o.o zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi. Stawiamy na jakość, prostotę i bezpieczeństwo. Specjalizujemy się nie tylko w instalacjach dla inwestorów prywatnych ale także w wielko powierzchniowych farmach fotowoltaicznych. Realizujemy również instalacje dla przedsiębiorstw oraz rolnictwa.
Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą i instalacją pomp ciepła. Obecne trendy dotyczące dbałości o środowisko naturalne oraz coraz wyższe ceny paliw zmuszają nas do głębszego zastanowienia się nad wyborem odpowiedniego systemu grzewczego. Szacuje się, że 60 % związanych z utrzymaniem domu to ogrzewanie i ciepła woda natomiast 60 % tych kosztów to właśnie ogrzewanie. W rezultacie najciekawszą alternatywą dla kotłów zasilanych paliwowo (gaz, węgiel, drzewo i im podobne paliwa) są obecnie pompy ciepła. Pompa ciepła w przeciwieństwie do piecy paliwowych zapewnia ogrzewanie, ciepłą wodę a także chłód. Obecnie ze względu na ceny paliw oraz wysoką funkcjonalność pomp ciepła są one najtańszymi w eksploatacji źródłami grzewczymi. Również nie bez znaczenia przy ich wyborze jest ich bezobsługowość oraz wielofunkcyjność (ogrzewanie, ciepła woda, chłodzenie).

 

dach