separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  separator  masz pytanie
zadzwoń
692 186 165

O nas

Firma DACH-PARTNER to wieloletnie doświadczenie zdobyte w handlu jak i w praktyce. Dzięki wiedzy Naszych Handlowców jesteśmy w stanie dobrać rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających projektów. Firma działa między innymi jako Hurtownia Pokryć Dachowych oraz szeroko rozumianych materiałów budowlanych, dodatkowo praktycznie wszystkie materiały budowlane możemy sprzedać wraz z montażem aby móc sprostać standardom dzisiejszego rynku. Nasza 20-letnia wiedza i praktyka to solidny fundament do współpracy z Naszymi Klientami praktyka, dzięki której techniczne aspekty projektów nie są dla nas problemem.

W czym się specjalizujemy?

Dach-Partner Sp. z o.o to praktycznie Centrum Pokryć Dachowych. Naszą specjalnością są szeroko pojęte pokrycia dachowe. Począwszy od dachów płaskich w najnowszych technologiach, dachów zielonych, dociepleń dachów płaskich jak i ich rewitalizacji. Dachy skośne w całym ich spektrum, od pokryć papowych do dachówek ceramicznych czy też cementowych.

Zgodnie z projektem i preferencjami Klienta dobieramy odpowiednie towary najlepszych producentów takie jak pustaki ceramiczne, cegła klinkierowa, beton komórkowy, drewno, dachówka, blachy, kominy, papy termozgrzewalne, styropian, kleje, tynki (chemia budowlana), sucha zabudowa, kostka brukowa, wełna mineralna, piany natryskowe, kominki wentylacyjne, rynny, podbitki, opierzenia oraz inne elementy niezbędne do prawidłowego wykonania, a w przyszłości do bezproblemowego użytkowania domu. Oferujemy fachowy dobór okien dachowych oraz okien PCV na profilu VEKA w optymalnej dla użytkownika konfiguracji zarówno pod względem użytkowym, wiatroszczelnym jak i estetycznym. Dodatkowo wraz z fachowym montażem oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz bramy garażowe i ogrodzenia.

 

dach

Aby móc sprostać Państwa wysokim oczekiwaniom jakościowym jak i cenowym należymy do grup zakupowych tj. Majster i Polskie Hurtownie Dachowe aby móc Państwu zaoferować jeszcze lepsze warunki zakupowe.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.